Jdi na obsah Jdi na menu
 


2002 - 2011

24. a 25. srpna 2002

Zdeněk Pěnkava nahrává za producentského přispění Richarda Musila druhé CD Jany Drvoštěpové pomocí přenosného minidiskového rekordéru SONY Mega Bass MZ-R 55 a mikrofonu SONY ECM-MS 907. Nahrává se v domácím prostředí, oba dny vždy po obědě, když jdou obě děti spát. V rekordně rychlém čase necelých 6 hodin je tak nahráno 22 písní (jedna nakonec není na album zařazena). Na kvalitě nahrávky (šumy) je to bohužel znát.

20. prosince 2002

Na značce Finch Music vychází CD Jany Drvoštěpové s názvem "´02". Obsahuje 13 písniček pro dospělé a 8 pro děti.

10. listopadu 2002

Finch Music vydává čtyřpísňové EP Jana Drvoštěpová & Led Sezelim. Je na něm "Slunce", Déšť, "Odrhovačka o plavbě Titanicu" a "Dům ztracených her". Nahrávky jsou z roku 1997, identické s albem "Dům ztracených her".

26. července 2003

Opět v domácím prostředí a se stejnou technikou se nahrává za jediný den i třetí CD Jany Drvoštěpové. Kvalita zvuku je tentokrát nepoměrně lepší.

24. října 2003

Vychází jedenáctipísňové CD Jany Drvoštěpové "Tohle je odvaha" na značce Finch Music. Producentem i zvukovým režisérem byl tentokrát Richard Musil.

Duben 2004

Richard Musil produkuje mini CD Jany Drvoštěpové "Komplet 1995 - 2003 v MP3". Jsou na něm písně z prvních tří CD Jany včetně 4 písní, které zpívá s Led Sezelim ("Slunce", "Déšť", "Odrhovačka o plavbě Titanicu" a "Dům ztracených her"). Komplet obsahuje také několik bonusů, což jsou nahrávky, které nakonec nebyly zařazeny na album "´02".

13. června 2004

Vychází čtvrté CD Jany Drvoštěpové, nazvané "Ššššepoty", které je záznamem koncertu v Kamenickém Šenově 22. dubna 2004, a je ve velice dobré zvukové kvalitě (nahrával Miloš František Rejman, který CD také realizoval, Richard Musil zajistil vydání).

Červenec a srpen 2004

Richard Musil provede s Jiřím Slámou kompletní remastering a digitalizaci veškerých dostupných nahrávek Led Sezelim, tj. původních analogových řadových alb, vydaných na kazetách, a převedou je na komplet 7 CD. Na CD jsou zachovány původní řazení skladeb z audiokazet, na albu "Úplně mimo" je navíc jako bonus přiřazena hymna děčínského basketbalového klubu SČE "Děčínská basketbalová". Jsou zachovány i původní barevné obaly v originálních odstínech, rozšířené ovšem o jednoduché fotobooklety. Vlastní CD mají image vinilových desek se středy příslušných barev k odstínu toho kterého alba.

23. září 2004

Vycházejí CD "S knedlikem v kapse", "Úplně mimo", "V příštím století snad...", "Dům ztracených her", "Nekonečné noci v hostinci U drevokocúra", "Fosílie: Rarity od Led Sezelim", "Na vlnách Českého rozhlasu v Ústí nad Labem" na značce Finch Music Zdeňka Pěnkavy.

28. října 2004

U příležitosti vydání všech sedmi CD se Mejla Kliment s Richnou Musilem nechávají společně i s alby vyfotit. I další bývalí členové Led Sezelim se věnují svým hudebním aktivitám. Lojza Bělota hraje na baskytaru v Destroyself, Martin Zíka nějaký čas působí v Černém Peprovi Jana Banduriče jako doprovodných kytarista, Honza Gorej střídá také několik kapel. Jana Drvoštěpová je velice aktivní v koncertní činnosti.

24. listopadu 2006

Vychází páté řadové album na CD Jany Drvoštěpové s názvem "Jenom tvar", nahrané společně s Vojtou Haňkou v jeho domácím studiu. Jana nahrává zpěv a kytaru k 11 skladbám, zbytek je dílem Vojty, včetně nahrání všech nástrojů, režie aranží, mixáže a masteringu, producentské práce a konečně realizace vydání na vlastní značce Joywork. Jedná se o dosud vůbec nejlepší album písniček děčínské písničkářky.

Červenec 2007

Manželský vztah mezi Janou Drvoštěpovou-Musilovou a Richardem Musilem se po několikaměsíční vážné krizi hroutí. Začíná rozvodové řízení.

Leden až prosinec 2008

Richard Musil je v občasném kontaktu s Pepinnem Pechem a také se Zdeňkem Pěnkavou. O ostatních bývalých členech Led Sezelim není ani vidu ani slechu.

Únor 2009

Manželství Richarda Musila a Jany Drvoštěpové-Musilové je Okresním soudem v Děčíně rozvedeno.

29. prosince 2009

Richard Musil registruje na adrese https://ledsezelim.estranky.cz bezplatné oficiální webové stránky s kapacitou vkládaných dat do 200 MB s názvem "Led Sezelim - děčínský hard rock a blues 90. let" a samoucky začíná s jejich tvorbou.

Únor 2010

Pepino Pech je bubeníkem ústecké skupiny Real Incident.

Leden až prosinec 2011

Celý rok 2011 vybírá Richard Musil ze svého bohatého fotoarchivu a archivu novinových výstřižků a vše pečlivě skenováním digitalizuje. Následně vkládá množství archivního materiálu na již dříve zaregistrované oficiální stránky skupiny. V tu chvíli těžko může tušit, že tento nostalgický čin je prvním krůčkem k následnému comebacku Led Sezelim a opětovnému obnovení splupráce s Mílou Klimentem.